Zákazník: Zákazník není přihlášen     Nákupní košík: 0 Kč
SUBMENU

Zasílání novinek

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

» O nás

O Topspinu

Topspin- the Racket Company byla založena roku 1987 a je spolehlivým partnerem pro vše v oblasti raket, výpletů a textilu. Nabízíme řešení od hráčů pro hráče. Všichni spolupracovníci TOPSPIN týmu jsou aktivní žebříčkoví a závodní hráči. Jako specialisté na tenisové rakety poskytujeme odborné znalosti v oboru raket a výpletů aktivním hráčům a trenérům v celé Evropě. Nabízíme našim zákazníkům individuální tuning- vyladění raket.

Aby měla Vaše raketa také optimální výplet, zdokonalujeme neustále naše struny, protože ani zde se kola pokroku nesmí zastavit. Polyester nebo Syntetika, Nylon nebo Titan, Cyber Flash nebo Poly Polar? Každá struna má své specifické kvalitativní vlastnosti.

Dále se samozřejmě zaměřujeme na oblast textilu. Naše tenisová móda je vysoce aktuální a použité látky jsou vyrobeny nejmodernější technologií. Od vybavení týmů, přes Fashion a Classics, až po dětskou módu máme pro každého hráče něco v našem širokém sortimentu.

Po hře je přede hrou - a pro tento čas máme v Off Court oblasti inteligentní produkty v topspin kvalitě, o které by jste se měli nechat přesvědčit. Výrobky naší značky se zaměřují na opravdové tenisové hráče, kteří tenis nejen hrají, ale tenisem také aktivně žijí a pro něž je tenis významnou součástí života.

Kontaktujte nás:

Rychlé odkazy:

TOPSPIN TENIS

Fastop s.r.o.
Heyrovského 483
30100  Plzeň

IČ: 275 72 757
DIČ: CZ27572757

Mob.: +420 603 201 125
E-mail: info@topspintenis.cz
Web: www.topspintenis.cz

Vyplňte Vaše jméno a telefon a nejpozději následující pracovní den se s Vámi spojíme.

*Jméno:
*E-mail:
*Sdělení:
Nechte prázdné:
Vyplňte prosím číslo větší než 24: